Yhteystiedot

Toimisto

Kivipyykintie 4,

01260 Vantaa

Siirry Google karttaan

Varasto

Mahliankatu 10,

37600 Valkeakoski

Siirry Google karttaan

keskus 020 777 0500
varasto 020 777 0518

Y-tunnus 0746118-4

Aukioloajat

Asiakaspalvelu

Ma-Pe klo 08.00 – 16.00

La-Su suljettu

Varasto

Ma-Pe klo 08.00 – 16.00

La-Su suljettu

Asiakas- ja myyntipalvelut

Jari Monola

varatoimitusjohtaja

p. 020 777 0512
jari.monola@atolli.fi

Janne Rantala

projektimyynti

p. 020 777 0515
janne.rantala@atolli.fi

Tapani Aura

ostopäällikkö

p. 020 777 0516
tapani.aura@atolli.fi

Tuotanto- ja Varasto (Valkeakosken lähialuemyynti)

Jesse Karjula

tuotantopäällikkö

p. 020 777 0519
varasto@atolli.fi

Jori Lahtinen

varastopäällikkö

p. 0207 770 518
varasto@atolli.fi

Talous ja Hallinto

Satu Kujala

talous- ja hallintoassistentti

p. 020 777 0517
toimisto@atolli.fi

Christian Sundberg

toimitusjohtaja

p. 020 777 0520
christian.sundberg@atolli.fi

Tanja Sundberg

hallintopäällikkö

p. 0207 770 570
tanja.sundberg@atolli.fi